Vybavenie školy

Základná škola sa nachádza neďaleko osady Rúbanka, miesta, odkiaľ pochádzajú všetci naši žiaci. Budova je dvojpodlažná, úplne nová modulová škola. Na prízemí sa nachádza riaditeľňa, malá gymnastická telocvičňa,  učebňa pre prvý ročník a zároveň I. oddelenie ŠKD. Veľká školská jedáleň s výdajňou stravy a šatňa pre žiakov.  Na prvom poschodí sa nachádzajú 4 učebne pre nultý až štvrtý ročník, II. oddelenie ŠKD je umiestnené do nultej  triedy. Na obidvoch poschodiach sa nachádzajú hygienické zariadenia pre žiakov aj učiteľov. Na prvom poschodí je umiestnený kabinet, zborovňa. Sklad učebníc je umiestnený v tretej triede . V aktuálnom školskom roku bude školu navštevovať 60 žiakov.

Všetky učebne sú vybavené potrebným nábytkom, školské lavice sú výškovo nastaviteľné, majú dostatok odkladacieho a úložného priestoru. Vo všetkých učebniach na poschodí sa nachádza interaktívna tabuľa, v učebni pre prvý  ročník televízor s DVD. V počítačovej učebni na poschodí je 10 počítačov pre žiakov.

Dištančné vzdelávanie pokračuje

22. 02. 2021 - Vedenie ZŠ v Muránskej Dlhej Lúke oznamuje, že vyučovanie od 22.2.2021 pokračuje pre všetky ročníky ZŠ dištančnou formou...  >> čítaj viac

OZNAM - Dištančné vzdelávanie

05. 02. 2021 - Vedenie Základnej školy v Muránskej Dlhej Lúke oznamuje, že od 8. februára 2021 zostáva škola naďalej zatvorená, ...  >> čítaj viac