Galéria: Pozdravy pre starých rodičov - 3.A

Dátum zverejnenia: 28. 10. 2020
So žiakmi sme sa rozprávali o dni "Úcta k starším". Porozprávali mi ako oni pomáhajú svojim starým rodičom, že im chystajú drevo, pozametajú, umyjú riady...., alebo len tak k nim prídu a porozprávajú sa o ich živote a snoch.
Potom som žiakom rozdávala makety kvetu a srdiečka. Samy si maľovali a vymýšľali ako to najlepšie a najkrajšie spraviť. Vystrihla som im básničku, ktorú si nalepili a potom urobili posledné úpravy. Boli na svoju prácu veľmi hrdí. Tešila som sa že každý žiak chcel, aby to jeho srdiečko bolo najkrajšie, pretože ľúbia svojich starých rodičov. ...a bolo to na nich aj vidno.
Mgr. Lévešová

Zdravé desiate

28. 11. 2020 - Vždy sa snažíme nájsť spôsob, ako motivovať žiakov. V tomto prípade sme do našej mesačnej súťaže zapojili aj rodičov. Sú...  >> čítaj viac

Učenie po novom 4