Galéria: Mikulášske divadelné predstavenie

Dátum zverejnenia: 20. 12. 2018
Dnes zavítalo do našej školy "Bábkové divadlo Lienka" s predstavením o princeznej Katke a jej bratovi Jankovi. Predstavenie, ktoré zaujalo našich žiakov. Ale najkrajší bol záver. Všetky deti si mohli chytiť, či pohladkať herecké bábky. Pre našich žiakov neuveriteľný zážitok. Keď sme sa už chceli rozísť do svojich tried, vo dverách sa zjavil Mikuláš a za ním čert. Najmenší žiaci ale niektorí i tí starší sa veru zľakli. Mikulášovi sľúbili, že už budú počúvať, aby ich čert nezobral do pekla. Keď sa trošku osmelili, podali si s čertom ruku, aby mali v novom roku z pekla šťastie. A kto sa to zjavil na posledné fotenie? Kto to bol? hádanky, otázky, ale nikto neprišiel na správnu odpoveď. Ktože to len bol...?
Mgr. Katarína Makróczyová