Aktualita: Vybíjaná dievčat

Dátum zverejnenia: 07. 06. 2012
Naše žiačky netrpezlivo očakávali zvonenie, ktoré ukončí prvú vyučovaciu hodinu. Vedeli, že hneď po zazvonení odchádzame na ihrisko, kde odohrajú turnaj vo vybíjanej. Na ihrisko sme odchádzali všetci plní očakávania a netrpezlivosti, kto vyhrá, kto prehrá...
Po príchode na ihrisko sme si so žiačkami dali malú rozcvičku a turnaj sa mohol začať. Turnaja sa zúčastnili žiačky nultého až štvrtého ročníka ( 21ž – 3 družstvá ). Dievčatá dali do zápasov všetky svoje sily. Každá z nich chcela byť členkov víťazného tímu. Chlapci, ktorí prišli povzbudzovať, držali palce svojim spolužiačkam. Víťaz môže byť len jeden. Aj v tomto turnaji bolo len jedno víťazné družstvo. Nik však nebol sklamaný. Všetci sme sa tešili, že sa turnaj vydaril. So žiačkami sme neriešili víťazstvo alebo prehru, ale radosť z pohybu! V závere dopoludnia si výber dievčat zahral jeden zápas proti svojim spolužiakom.
Mgr. K. Makróczyová

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky