Aktualita: Environmentálna výchova

Dátum zverejnenia: 03. 05. 2012
A je to tu! žiaci 2. a 4. ročníka sa tešili na tento deň. Vedeli,že informatická výchova bude iná ako doteraz. Prišla štvrtá vyučovacia hodina, poprezúvali sme sa,a poďme do prírody. Cestou sme pozorovali zmeny v prírode, rozkvitnuté ovocné stromy, jarné kvety. Vnímali sme krásny spev drozdov, lastovičiek či čvirikanie vrabcov. Medzi rozkvitnutými púpavami sme sa pofotili.
Žiaci boli radi, že sme hodinu informatiky spojili s fotením a pozorovním jarnej prírody.

Mgr. Katarína Makróczyová

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky