Aktualita: Šantivé jesenné tvorenie 2.A

Dátum zverejnenia: 08. 10. 2020

Existuje pre učiteľa väčšie ocenenie ako poďakovanie žiakov za krásny deň? Čo viac ako šťastnú a tvorivú triedu si môže učiteľ želať? S chuťou byť na chvíľu bláznivými a roztopašnými deťmi, behať po lúke a hľadať posledné kvitnúce kvety, a dať si ich hoci aj za ucho. S odvahou preskakovať kaluže a spievať si cestou späť. Objaviť v sebe talent tvoriť a pretvárať niečo pekná na niečo ešte krajšie. Naaranžovať jesennú ikebanu podľa svojej fantázie a nájsť pre ňu to najideálnejšie miesto. Ďalší krásny deň za nami.

(P.S. Ako to ten dnešný deň vyzeral, si môžete pozrieť vo fotogalérii.)

M. Podolinská

Zdravé desiate

28. 11. 2020 - Vždy sa snažíme nájsť spôsob, ako motivovať žiakov. V tomto prípade sme do našej mesačnej súťaže zapojili aj rodičov. Sú...  >> čítaj viac

Učenie po novom 4