Aktualita: Školský rok 2020/2021

Dátum zverejnenia: 31. 08. 2020
ŠKOLSKÝ ROK PODĽA MINISTERSTVA ŠKOLSTVA

Nový školský roku bude iný, ako tie predchádzajúce.
Ako budú prebiehať úvodné týždne v školách v Slovenskej republike podľa ministerstva školstva sa dozviete na stránke www.minedu.sk!

OZNAM ZÁKONNÝM ZÁSTUPCOM, SPREVÁDZAJÚCIM OSOBÁM A ŽIAKOM - AKTUALIZOVANÉ

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19
(zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby, nesmie vstúpiť do priestorov školy.
Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade, že zdravotný stav nevyžaduje komunikáciu s lekárom, pri opätovnom nástupe žiaka do školy sa žiak preukáže prehlásením o bezinfekčnosti podpísaným zákonným zástupcom.

Zdravé desiate

28. 11. 2020 - Vždy sa snažíme nájsť spôsob, ako motivovať žiakov. V tomto prípade sme do našej mesačnej súťaže zapojili aj rodičov. Sú...  >> čítaj viac

Učenie po novom 4

24. 11. 2020 - Ako využiť zhotovenie kŕmidla pre vtáčiky Hlavný cieľ: Vytvoriť s využitím rôzneho prírodného a iného mater...  >> čítaj viac