Aktualita: Hodnotenie žiakov

Dátum zverejnenia: 30. 04. 2020
Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školského roka 2019/2020. Žiaci budú hodnotení v každom predmete slovom absolvoval/ neabsolvoval. V prvom ročníku sa hodnotenie realizuje v predmetoch SJL a MAT slovne - komentárom, ostatné predmety slovom absolvoval / neabsolvoval. V prípade, že žiak sa zo subjektívnych príčin nezúčastňuje vyučovania, či zámerne neplní zadané úlohy, bude hodnotený slovom neabsolvoval a bude musieť do 31.8.2020 absolvovať komisionálne skúšky.

Mgr. Katarína Makróczyová
poverená riadením ZŠ

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac