Aktualita: Pokladničky a peňaženky z odpadového materiálu

Dátum zverejnenia: 28. 01. 2020
Určite sa každému doma povaľujú prázdne krabice od mlieka/ džúsu, sprcháčov , nejaké tie nožničky a možno aj rôzny počet malých ľudí ktorí radi niečo vyrábajú (alebo aj väčšie ale duchom stále deti )
Penaženka z tetrapaku, papiera,alebo kelímku zo sprcháča .. znie to šialene? Vôbec nie! Peňaženka je praktická, obsahuje dve priehradky na mince a bankovky. S trochou šikovnosti to zvládne každý. Vtipné, nápadité a jedinečné. Potešte svojich blízkych a motivujte ich k šetreniu pokladničkou podľa ich vkusu a záujmov.
Mgr. Klimeková

Zdravé desiate

28. 11. 2020 - Vždy sa snažíme nájsť spôsob, ako motivovať žiakov. V tomto prípade sme do našej mesačnej súťaže zapojili aj rodičov. Sú...  >> čítaj viac

Učenie po novom 4