Aktualita: Tatry - školský výlet

Dátum zverejnenia: 01. 06. 2019
Výlet do Tatier nebol len taký obyčajný výlet. Bol za odmenu, no aj ako moje poďakovanie štvrtákom. Moja projektová trieda, tak som ich vždy volala. Boli ochotní spolupracovať na všetkom, čo som si vymyslela. No boli ochotní aj vymýšľať svoje vlastné projekty. Mali nápady, mali ciele a ambície. Takže preto výlet, preto Tatry, preto Štrbské Pleso. Jasné, že sme vzali aj kamarátov z iných tried, však nie sme sebeckí. Dokonca sme vzali aj rodičov. A hoci nám počasie neprialo, bol to ďalší z kategórie vydarených výletov. Videli a zažili sme niečo nové, nepoznané a nezabudnuteľné.
Ďakujeme všetkým priateľom, vďaka ktorým sa tento výlet mohol uskutočniť. A pani učiteľke Katke, bez ktorej by to bolo oveľa náročnejšie.
Monika Podolinská

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky