Aktualita: Integrácia 2018

Dátum zverejnenia: 11. 10. 2018
Integrácia je jedinečný, charitatívny koncert, ktorý sa tento rok konal v Bratislave. Desaťročnica výnimočného koncertu. Preto tak zaujímavý dátum 10.10.2018 -
„ Integrácia svieti pre všetky deti rovnako!“. Zúčastnili sa ho i naši žiaci - žiaci z 3. A .a 4. A. triedy. Aj napriek tomu, že sme museli ráno skoro vstávať, aby sme stihli začiatok koncertu prišli. Sice nevyspaté, uzimené, ale boli ráno pred školou plné nedočkavosti a očakávania. Od starších spolužiakov, či súrodencov, už približne vedeli, čo môžu očakávať od koncertu. Napriek tomu,ich očká svietili nedočkavosťou a strachom, ako zvládnu takú ,pre nich náročnú cestu. Zvládli a dočkali sa. Vo výbornej atmosfére sa predstavili naši skvelí športovci - Marián Hossa, Ľubomír Višňovský, Matej Tóth, celá futbalová reprezentácia na čele Marekom Hamšíkom, či Milanom Škriniarom. Vystúpila hudobná skupina IMT Smile, Dara Rolins, Mike Spirit, Čekovský, Ego a ďalšie osobnosti našej hudobnej scény.
Pre žiakov nezabudnuteľný zážitok. Vidieť naživo športovcov, spevákov, tanečníkov.
Deti sú úžasné. Prejav radosti, šťastia i smútku je nefalšovaný, úprimný. Niektorí dospelí by sa mali od nich učiť.
Naši žiaci znova potvrdili, že na podobných akciách sú trpezlivé, slušné a disciplinované.
Mgr. Katarína Makróczyová

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky