Aktualita: Eko dni - jeseň

Dátum zverejnenia: 28. 10. 2015
Dňa 27.10.2015 sme si v rámci Eko dní - jeseň, spolu s našimi žiakmi vytvoril i krásnu dekoráciu -strašidielka. Naše strašidielka sme si urobili s plastových fliaš, s ktorých sme si ich najprv vystrihli a následne vymaľovali temperami rôznych farieb. Farbami na sklo sme im namaľovali strašidelné oči a ústa, no a nakoniec sme si ich pripevnili na špajdle.
Ešte v tento deň sme stihli vytvoriť i krásne jesenné ikebany, na ktoré sme použili všetok prírodný materiál s okolia našej školy. Tento materiál sme nazberali spolu s našimi žiakmi počas našich vychádzok. Práca nám išla od ruky, keďže tvorenie takýchto dekorácií je zábava. Na záver sme naše ikebany prizdobili strašidielkami, ktoré sme vytvorili v rámci Eko dní- jeseň.
Mgr. V. Ondriková