Aktualita: Slávnostné ukončenie školského roka

Dátum zverejnenia: 01. 07. 2015
Máme za sebou šťastný a úspešný školský rok 2014/2015. Desať mesiacov usilovnej a, úprimne, namáhavej práce, ale aj radosti. Najúžasnejšie na našej práci je vidieť ten pokrok, ktorý dokážu spraviť žiaci za toto krátke obdobie. To nie je len o farbách a číslach, o abecede, rozdelení hlások, geometrii či slovných druhoch. Je toho oveľa viac. Naši žiaci sú pre nás inšpiráciou, tvorcom a objaviteľom zároveň, sú našimi kritikmi, zároveň sú tými, ktorí na Vás zbadajú smútok, bolesť aj únavu. Za najväčší úspech našej školy považujem skutočnosť, že žiaci do nej chodia radi.
Máme za sebou popredné umiestnenia vo výtvarných súťažiach, úspešných riešiteľov v informatickej súťaži, množstvo environmentálnych aktivít, dve úspešné finančné zbierky pre UNICEF. Už tretí rok po sebe sme získali ocenenie Škola priateľská k deťom. Získali sme titul Áno, sme otvorení.
...a pri rozlúčke so žiakmi sme dostali toľko objatí, koľko sme si priali. Lebo pre nás je to ich najúprimnejšie ĎAKUJEM!
M. Podolinská