Aktualita: Jarná Engage zbierka

Dátum zverejnenia: 07. 05. 2015
Dobrí ľudia sa opäť zišli a spojili, aby nezištne pomohli našim deťom, z ktorých každé jedno pochádza zo sociálne znevýhodneného a málo podnetného prostredia. Preto sa každučká pomoc nielen v očiach nás pedagógov, ale i samotných detí hodnotí omnoho viac ako keby to bolo úsilie pomôcť v bežnom prostredí.
Medzi oblečením, ktoré sa v rámci zbierky zhromaždilo boli veci pre dospelých - mužov i ženy a detské veci pre chlapcov i dievčatá. Bolo toho skutočne veľa a tak sme si to s pani učiteľkou Aďkou najskôr prezreli a roztriedili. Naše úsilie smerovalo k tomu, aby každá z rodín, ktorú sme si vybrali (podľa počtu detí) dostala oblečenie rovnakým dielom. A myslím si, že sa nám náš úmysel vydaril a potešili sme všetkých aj malých aj veľkých.
Túto radosť sme však mohli sprostredkovať len vďaka podpore ľudí z firmy PwC Košice, ktorí prispeli svojim oblečením s úprimným úmyslom pomôcť za čo im patrí aj od našich detí veľké ĎAKUJEM.
Bc. S. Kovalčíková, A. Dachová
pozn. Úprimne ďakujem mojim kolegyniam, ktoré odviedli vynikajúcu prácu a každá darovaná vec si našla toho svojho nového majiteľa. M. Podolinská