Aktualita: Viac o projekte

Dátum zverejnenia: 04. 09. 2012
Projekt "Vzdelávaním pedagogických zamestnancov k inklúzii marginalizovaných rómskych komunít" je projekt nový a sme presedčení o jeho efektívnosti. Našim cieľom vždy bolo čo najdlhšie udržať žiakov v prostredí, ktoré je pre nich podnetné a motivujúce. A práve spomínaný projekt nám toto umožňuje. Okrem nových predmetov Poznaj a chráň (PJH) a Domov a práca (DAC) sme pre našich žiakov vytvorili aj nové krúžky záujmovej činnosti:

Šikovníci - 5 hodín týždenne (10 mesiacov)
Ja, počítač a svet okolo nás - 4 hodiny týždenne (2,5 mesiaca)
Fotograf - 4 hodiny týždenne (7,5 mesiaca)
Výtvarné spracovanie materiálu - 4 hodiny týždenne (2,5 mesiaca)
Tvorivá dramatika - 4 hodiny týždenne (2,5 mesiaca)
Multikultúrna výchova - 4 hodiny týždenne (5 mesiacov)

O našich úspechoch či neúspechoch Vás budeme pravidelne informovať na našej stránke.
Mgr. Monika Podolinská

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky