Aktualita: Získali sme nomináciu

Dátum zverejnenia: 23. 08. 2012
Naozaj má zmysel naša práca. A toto je úvodná časť listu, v ktorom nám oficiálne oznámili nomináciu na ocenenie "GYPSY SPIRIT 2012"

V mene Prípravno - organizačného výboru (POV) si Vás dovoľujeme informovať, že Základná škola Muránska Dlhá Lúka bola nominovaná na ocenenie Gypsy Spirit 2012.

Zároveň Vám s potešením oznamujeme, že ZŠ Muránska Dlhá Lúka postúpila do užšieho výberu troch nominácií v kategórii „Mimoškolské vzdelávacie aktivity„ .

Dňa 9.októbra 2012 medzinárodná porota na svojom zasadnutí rozhodne o víťazovi...

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac

Výberové konanie na miesto riaditeľa/riaditeľky