Aktualita: Letný tábor

Dátum zverejnenia: 11. 07. 2012
V tomto krásnom slnečnom čase, popretkávanom letnými búrkami, sa žiaci z našej Základnej školy mohli stretnúť v priestoroch školy mimo školského roku. Tešili sa. Vedeli, čo ich čaká, aký krásny výlet do blízkeho i ďalekého okolia. Ostatné aktivity možno v kútiku svojej detskej dušičky tušili.
Pani učiteľky Makróczyová a Grendelová pripravili pre žiakov množstvo aktivít na spestrenie prázdninových zážitkov. Prvý deň si spestrili hrou na "Slepú babu" a prechádzkou Revúckou vrchovinou, kde si priblížili nádheru našich lesnatých hôr. Unavení, ale spokojní sa vrátili do školy a porozprávali sa o nasledujúcom dni. Výlet do Vysokých Tatier sa nečakane skomplikoval stretnutím s "medveďom". Nakoniec sa žiaci s macom skamarátili a pofotili. Poprechádzali sa okolo Štrbského plesa,zaujal ich športový areál so skokanskými mostíkmi. Tretí deň bol prekvapením pre všetkých žiakov. Navštívili nás ujovia policajti. Žiaci mohli prvý krát držať v rukách naozajstný samopal. Po ich odchode sme sa vybrali Hrdzavej doliny, ktorá patrí k najznámejším lokalitám v rámci NP Muránska planina. Unavení, ale šťastní z malého výletu a návštevy časti NP Muránska planina si žiaci vytvorili abstraktné maľby.
Mgr. K. Makróczyová

Počet zobrazení: 1953

Hodnotenie žiakov

30. 04. 2020 - Vedenie ZŠ Muránska Dlhá Lúka oznamuje rodičom a žiakom, že pedagogická rada rozhodla o hodnotení žiakov na konci školsk...  >> čítaj viac